*Maximálna výstupná teplota a minimálna teplota okolia sú samostatné prevádzkové limity. Konečný výber modelu závisí od tepelnej záťaže budovy a návrhu systému.
| Dostupnosť: | |
|---|---|
Vykurovanie, chladenie a teplá voda pre domácnosť s možnosťou výberu konvenčných konfigurácií AC alebo jednoúčelových FV priamo poháňaných konfigurácií.
Monobloková platforma R290, navrhnutá pre novostavby a rekonštrukčné projekty, pracuje s vhodnými radiátormi, podlahovým kúrením, fancoilmi a zásobníkom teplej úžitkovej vody.
Systém DC invertora prispôsobuje výstup meniacim sa požiadavkám. Vyberte si model a teplotu vody tak, aby zodpovedali vášmu domu a vykurovacím telesám.
Prírodné chladivo
Možnosti veľkosti modelu
Vykurovanie priestorov: kompatibilné radiátory, podlahové okruhy a fancoily.
Chladenie priestoru: kompatibilné terminály s riadením kondenzátu.
Teplá úžitková voda: vhodné ovládanie zásobníka a systému.
Funkcie sledujú návrh systému a prevádzkové priority.
Teploty výstupnej vody až do 75 °C rozširujú možnosti pre vhodné dovybavenia radiátormi a teplovodné systémy. Vykurovacia prevádzka je dimenzovaná na vonkajšie teploty do -25 °C.
Max. teplota výstupnej vody
Min. vykurovacie prostredie
Toto sú samostatné prevádzkové limity, ktoré nezaručujú 75 °C vody pri teplote okolia -25 °C. Výkon sa líši v závislosti od modelu a prevádzkových podmienok.
Akustické materiály, izolácia vibrácií, konštrukčné opatrenia a plynulá regulácia meniča spolupracujú pri riadení zvuku pri jeho zdroji.
Už od · pri 3 m*
Koordinované akustické a vibračné opatrenia
*Minimálna deklarovaná hodnota akustického tlaku v rámci prevádzkového rozsahu v brožúre. Zvuk sa líši podľa modelu, prevádzkového bodu a inštalácie; toto nie je nominálne hodnotenie každého modelu.
Absorpcia: akustická bavlna, pena a vrstvy krytu.
Isolate: gumové izolačné a tlmiace vrstvy.
Stabilizácia: konštrukčné opatrenia a zavesená základňa kompresora.
Ovládanie: aerodynamická mriežka a regulácia invertorom.
Vyberte si širokoformátový 7-palcový alebo kompaktný 4-palcový káblový ovládač podľa zvolenej konfigurácie.
Kompenzácia počasia: prispôsobte cieľovú teplotu vody vonkajším podmienkam.
Plánovanie: plánujte prevádzku podľa denných rutín.
Pripojené ovládanie: HEMS, SG Ready, Modbus a diaľkové možnosti podľa konfigurácie.
Funkcie ovládača a možnosti pripojenia sa líšia podľa modelu a konfigurácie.
Vyhradené PV reťazce sa pripájajú k vstavanému MPPT bez samostatného externého PV invertora. Podpora AC napája systém, keď je solárny vstup nízky.
Pomocou zvoleného ovládača si pozrite FV napätie, prúd, výkon a výrobu spolu so spotrebou siete.
Navrhnuté pre špeciálne PV reťazce. Kompatibilita s existujúcimi FV reťazcami viazanými na sieť sa nesmie predpokladať.
Energetická dráha: Vyhradené PV reťazce → Zabudovaný MPPT → DC invertorový systém, s podporou AC.
Zdieľajte svoju polohu, vykurovacie zaťaženie a preferovanú konfiguráciu energie.
Kapacitné triedy v hornej časti; identifikátory modelu, názvy parametrov a jednotky vľavo dole.
Výkon a fyzické údaje uvedené nižšie sú zverejnené pre štandardnú sériu. Vyžiadajte si presný údajový list modelu PV s kódom P pre jeho výkon, elektrické napájanie a rozmery. Posúvajte sa vodorovne a porovnávajte veľkosti.
| Kapacita | 4 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW | 10 kW | 12 kW | 12 kW | 16 kW | 16 kW | 18 kW | 18 kW | |||||||||||
| Model | GSHVSH-4AE1 | GSHVSH-6AE1 | GSHVSH-8AA1 | GSHVSH-10AA1 | GSPVSH-18AA1 | GSPVTH-18AA1 | GSPVSH-27AA1 | GSHVSH-16AA1 | GSHVTH-16AA1 | GSHVSH-18AA1 | GSHVTH-18AA1 | |||||||||||
| Všeobecné špecifikácie | ||||||||||||||||||||||
| Napájanie striedavým prúdom (V / Ph / Hz) | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | |||||||||||
| Prevádzková teplota okolia——Vykurovanie (°C) | -25~45 | |||||||||||||||||||||
| Prevádzková teplota okolia——Chladenie (°C) | 16~45 | |||||||||||||||||||||
| Maximálna teplota výstupnej vody (°C) | 75 | |||||||||||||||||||||
| Elektrické špecifikácie PV — Len séria PV | ||||||||||||||||||||||
| PV Max. Vstupný prúd (A) | 21 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | |||||||||||
| Optimálny rozsah vstupného napätia PV (V) | 45 ~ 400 | 45~450 | 45~450 | 45~450 | 130-750 | 45~450 | 130-750 | 45~450 | 130-750 | 45~450 | 130-750 | |||||||||||
| Odporúčané množstvo FV modulu (630 W / 50,2 V) (moduly) | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 2 struny × 5 | 10 | 2 struny × 6 | 11 | 2 struny × 6 | 2 struny × 9 | |||||||||||
| Vykurovací výkon · Vzduch DB 7 °C, WB 6 °C / Vstup vody 30 °C, výstup 35 °C | ||||||||||||||||||||||
| Vykurovací výkon (kW) | 4,00 (1,72 až 5,88) | 6,00 (2,40 ~ 8,00) | 8,11 (3,57~12,29) | 10,25 (4,39 – 13,50) | 11,98 (4,39~15,45) | 16,20 (6,17~18,51) | 17,60 (6,50 – 22,00) | |||||||||||||||
| Normálny príkon (kW) | 0,82 (0,33 ~ 1,53) | 1,26 (0,46 ~ 2,08) | 1,60 (0,74 ~ 3,17) | 2,07 (0,89 až 3,55) | 2,45 (0,89 až 4,06) | 3,38 (1,26 ~ 4,83) | 3,62 (1,35 až 5,88) | |||||||||||||||
| Koeficient výkonnosti ( COP ) | 4,90 (3,85 až 5,25) | 4,75 (3,85 až 5,20) | 5,07 (4,10 ~ 5,35) | 4,95 (3,90 až 5,30) | 4,89 (3,85 až 5,20) | 4,79 (3,75 až 5,00) | 4,86 (3,82 až 5,30) | |||||||||||||||
| Vykurovací výkon · Vzduch DB 7 °C, WB 6 °C / Vstup vody 47 °C, výstup 55 °C | ||||||||||||||||||||||
| Vykurovací výkon (kW) | 4,00 (1,49 – 4,85) | 6,00 (2,08 – 7,10) | 8,11 (3,65~10,96) | 10,07 (3,85 ~ 11,75) | 11,55 (3,85 ~ 13,35) | 15,89 (5,75 – 17,20) | 17,85 (5,45~18,89) | |||||||||||||||
| Normálny príkon (kW) | 1,31 (0,47 ~ 1,70) | 1,97 (0,65 ~ 2,49) | 2,65 (1,11~3,87) | 3,12 (1,20 ~ 4,35) | 3,71 (1,20 až 5,03) | 5,30 (1,81 až 5,84) | 5,88 (2,15 ~ 6,85) | |||||||||||||||
| Koeficient výkonnosti ( COP ) | 3,05 (2,85 ~ 3,20) | 3,05 (2,85 ~ 3,20) | 3,18 (2,83 až 3,45) | 3,23 (2,75 až 3,57) | 3,11 (2,65 ~ 3,57) | 3,00 (2,83 až 3,45) | 3,03 (2,64 ~ 3,57) | |||||||||||||||
| Výkon chladenia · Vzduch DB 35 °C, WB 24 °C / Vstup vody 12 °C, výstup 7 °C | ||||||||||||||||||||||
| Chladiaci výkon (kW) | 3,00 (1,46 – 3,90) | 5,00 (2,25 ~ 6,20) | 7,10 (1,44 až 8,11) | 8,50 (3,65 – 9,45) | 10:00 (3,65 – 11,04) | 13:00 (4,03 ~ 13,51) | 15:00 (4,55 – 17,20) | |||||||||||||||
| Nominálny príkon (kW) | 1,02 (0,52 ~ 1,38) | 1,77 (0,80 až 2,20) | 2,51 (0,90 až 3,20) | 3,01 (1,12 ~ 3,51) | 3,68 (1,12~3,97) | 4,60 (1,45 až 5,03) | 5,52 (1,85 ~ 7,31) | |||||||||||||||
| Pomer energetickej účinnosti ( EER ) | 2,95 (2,82 až 3,20) | 2,82 (2,82 až 3,20) | 2,83 (2,00 ~ 3,15) | 2,82 (2,00 ~ 3,10) | 2,72 (1,95 až 3,00) | 2,83 (1,98 až 3,05) | 2,72 (1,96 ~ 2,98) | |||||||||||||||
| Elektrické a chladiace špecifikácie | ||||||||||||||||||||||
| ErP Trieda energetickej účinnosti · 35 °C / 55 °C | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A++ | A+++ / A++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | |||||||||||
| Menovitý príkon (kW) | 2.70 | 3.60 | 4.65 | 5.05 | 5.05 | 5.45 | 5.86 | 6.95 | 6.95 | 7.52 | 10.52 | |||||||||||
| Vstup menovitého prúdu (A) | 12.00 | 15.00 | 20.40 | 23.00 | 8.48 | 25.00 | 10.50 | 30.50 | 11.70 | 35.00 | 17.30 | |||||||||||
| Typ chladiva / náplň / deklarovaný GWP | R290 / 0,46 kg / 3 | R290 / 0,50 kg / 3 | R290 / 0,90 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,15 kg / 3 | R290 / 1,15 kg / 3 | R290 / 1,40 kg / 3 | R290 / 1,40 kg / 3 | |||||||||||
| Menovitý prietok vody (m³/h) | 1.00 | 1.00 | 1.37 | 1.70 | 1.70 | 2.06 | 2.06 | 2.75 | 2.75 | 3.10 | 3.10 | |||||||||||
| Pokles tlaku vody (kPa) | 15 | 20 | 25 | 20 | 20 | 20 | 20 | 55 | 55 | 55 | 55 | |||||||||||
| Vodotesná úroveň | IPX4 | |||||||||||||||||||||
| Pripojenie vody (palce) | G1 | |||||||||||||||||||||
| Akustické údaje | ||||||||||||||||||||||
| Hladina hluku pri 1 m [dB(A)] | 45 (39~51) | 45 (39~51) | 45 (39~51) | 44 (39~52) | 46 (39~52) | 48 (39~55) | 49 (39~55) | |||||||||||||||
| Hladina hluku pri 3 m [dB(A)] | 38 (32~44) | 38 (32~44) | 38 (32~44) | 37 (32 – 45) | 39 (32~45) | 41 (32~48) | 47 (32~48) | |||||||||||||||
| Rozmery a doprava | ||||||||||||||||||||||
| Čistá hmotnosť (kg) | 85 | 93 | 125 | 145 | 145 | 190 | 220 | |||||||||||||||
| Hrubá hmotnosť (kg) | 87 | 95 | 135 | 165 | 165 | 220 | 240 | |||||||||||||||
| Rozmery jednotky (mm) | 1030×430×705 | 1270 × 460 × 955 | 1490×500×1005 | 1190×500×1515 | ||||||||||||||||||
| Rozmery balenia (mm) | 1060×470×720 | 1300×500×1090 | 1520×540×1140 | 1220×540×1640 | ||||||||||||||||||
Maximálna teplota vody a minimálna teplota okolia sú samostatné limity. Zvuk závisí od modelu, prevádzkového bodu a inštalácie. Pred konečným výberom si overte najnovší technický list konkrétneho modelu.
Zdieľajte svoju polohu, vykurovacie zaťaženie a preferovanú konfiguráciu energie.
Ktorú sériu si mám vybrať?
Zvoľte Standard pre konvenčné striedavé napájanie alebo PV sériu pre projekt s vyhradenými FV reťazcami a AC podporou.
Môžem pripojiť existujúci FV reťazec viazaný na sieť?
Nepredpokladajte kompatibilitu. Séria PV je navrhnutá pre špeciálne reťazce; elektrický dizajn, rozsah napätia, prúd a ochrana musia zodpovedať presnému modelu s kódovaním P.
Funguje PV séria v noci?
V brožúre je popísaná podpora striedavého prúdu, keď je FV vstup nízky. Potvrďte požadované AC pripojenie a prevádzkové nastavenia pre vybraný model.
Je 7-palcový ovládač štandardom na každom modeli?
Brožúra zobrazuje 7-palcové a 4-palcové káblové ovládače. Veľkosť ovládača, funkcie a konektivita závisia od zvoleného modelu a konfigurácie.
Čo znamená už len 32 dB(A)?
Je to minimálna deklarovaná hodnota akustického tlaku v rámci prevádzkového rozsahu vo vzdialenosti 3 m v brožúre. Nie je to nominálna hladina hluku každého modelu. Pozrite si akustické údaje špecifické pre daný model.
Dokáže vyrobiť 75 °C vodu pri vonkajšej teplote -25 °C?
Tieto dva údaje predstavujú nezávislé prevádzkové limity. Vyžiadajte si prevádzkovú obálku a výstup podľa vašich konštrukčných podmienok.
Môžem si ponechať existujúce radiátory?
Vhodné radiátorové systémy je možné použiť po kontrole tepelných strát budovy, výkonu žiariča, teploty vody a hydraulického návrhu.
Koľko FV modulov potrebujem?
Zvýraznené riadky používajú moduly 630 W / 50,2 V. Dodržujte presný model a usporiadanie šnúrok. Množstvo 4 kW vyžaduje potvrdenie.
Sú štandardné a FV výkonové údaje zameniteľné?
Nie. Táto strana označuje štandardný výkon brožúry oddelene od údajov o elektrickom vstupe FV systému. Vyžiadajte si aktuálny údajový list modelu s kódovaním P pre kompletnú PV špecifikáciu.
Aké informácie sú potrebné na výber?
Uveďte miesto projektu, návrh tepelných strát, vonkajšiu návrhovú teplotu, vykurovacie žiariče, požadovanú teplotu vody, potrebu TÚV, AC napájanie a návrh FV projektu.
Zdieľajte svoju polohu, vykurovacie zaťaženie a preferovanú konfiguráciu energie.