*Maximální výstupní teplota a minimální okolní teplota jsou samostatné provozní limity. Konečný výběr modelu závisí na tepelné zátěži budovy a návrhu systému.
| Dostupnost: | |
|---|---|
Vytápění, chlazení a teplá užitková voda s možností výběru z konvenčních konfigurací AC nebo vyhrazených FV přímo řízených konfigurací.
Monobloková platforma R290, navržená pro novostavby a renovace, pracuje s vhodnými radiátory, podlahovým vytápěním, fancoily a zásobníky teplé užitkové vody.
Systém DC invertoru přizpůsobuje výstup měnícím se požadavkům. Vyberte model a teplotu vody tak, aby odpovídaly vašemu domovu a tepelným zářičům.
Přírodní chladivo
Možnosti velikosti modelu
Vytápění prostoru: kompatibilní radiátory, podlahové okruhy a fancoily.
Chlazení prostoru: kompatibilní terminály s řízením kondenzátu.
Teplá užitková voda: vhodné ovládání zásobníku a systému.
Funkce sledují návrh systému a provozní priority.
Teploty výstupní vody až do 75 °C rozšiřují možnosti pro vhodné dovybavení radiátory a teplovodní systémy. Topný provoz je dimenzován pro venkovní teploty do -25 °C.
Max. teplota výstupní vody
Min. topné okolí
Jedná se o samostatné provozní limity, které nezaručují 75 °C vody při teplotě -25 °C okolí. Výkon se liší podle modelu a provozních podmínek.
Akustické materiály, izolace vibrací, konstrukční opatření a plynulá regulace invertoru spolupracují na ovládání zvuku u jeho zdroje.
Již od · na 3 m*
Koordinovaná akustická a vibrační opatření
*Minimální deklarovaná hodnota akustického tlaku v rámci provozního rozsahu v brožuře. Zvuk se liší podle modelu, provozního bodu a instalace; toto není nominální hodnocení každého modelu.
Absorpce: akustická bavlna, pěna a vrstvy krytu.
Isolate: pryžové izolační a tlumicí vrstvy.
Stabilizace: konstrukční opatření a zavěšená základna kompresoru.
Ovládání: aerodynamická mřížka a regulace invertorem.
Vyberte si širokoformátový 7palcový nebo kompaktní 4palcový kabelový ovladač podle zvolené konfigurace.
Kompenzace počasí: přizpůsobte cílovou teplotu vody venkovním podmínkám.
Plánování: plánujte operace podle každodenních činností.
Připojené ovládání: HEMS, SG Ready, Modbus a vzdálené možnosti podle konfigurace.
Funkce a konektivita ovladače se liší podle modelu a konfigurace.
Vyhrazené FV stringy se připojují k vestavěnému MPPT bez samostatného externího FV střídače. Podpora AC napájí systém, když je solární příkon nízký.
S vybraným ovladačem zobrazte FV napětí, proud, výkon a výrobu spolu se spotřebou sítě.
Navrženo pro vyhrazené PV řetězce. Kompatibilita se stávajícími FV řetězci vázanými na síť se nesmí předpokládat.
Energetická cesta: Vyhrazené FV stringy → Vestavěný MPPT → DC invertorový systém, s podporou AC.
Sdílejte svou polohu, topné zatížení a preferovanou konfiguraci energie.
Třídy kapacity nahoře; identifikátory modelu, názvy parametrů a jednotky vlevo dole.
Níže uvedená výkonnost a fyzická data jsou publikována pro standardní řadu. Vyžádejte si přesný datový list modelu FV s kódem P pro jeho výkon, elektrické napájení a rozměry. Posouvejte vodorovně a porovnejte velikosti.
| Kapacita | 4 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW | 10 kW | 12 kW | 12 kW | 16 kW | 16 kW | 18 kW | 18 kW | |||||||||||
| Model | GSHVSH-4AE1 | GSHVSH-6AE1 | GSHVSH-8AA1 | GSHVSH-10AA1 | GSPVSH-18AA1 | GSPVTH-18AA1 | GSPVSH-27AA1 | GSHVSH-16AA1 | GSHVTH-16AA1 | GSHVSH-18AA1 | GSHVTH-18AA1 | |||||||||||
| Všeobecné specifikace | ||||||||||||||||||||||
| Napájení AC (V / Ph / Hz) | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380~415 / 3N / 50 | |||||||||||
| Provozní okolní teplota——Vytápění (°C) | -25~45 | |||||||||||||||||||||
| Provozní okolní teplota——Chlazení (°C) | 16~45 | |||||||||||||||||||||
| Maximální teplota výstupní vody (°C) | 75 | |||||||||||||||||||||
| Elektrické specifikace PV — pouze řada PV | ||||||||||||||||||||||
| PV Max. Vstupní proud (A) | 21 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | |||||||||||
| Optimální rozsah vstupního napětí PV (V) | 45~400 | 45~450 | 45~450 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | |||||||||||
| Doporučené množství FV modulu (630 W / 50,2 V) (moduly) | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 2 struny × 5 | 10 | 2 struny × 6 | 11 | 2 struny × 6 | 2 struny × 9 | |||||||||||
| Topný výkon · Vzduch DB 7 °C, WB 6 °C / Vstup vody 30 °C, výstup 35 °C | ||||||||||||||||||||||
| Topný výkon (kW) | 4,00 (1,72~5,88) | 6,00 (2,40~8,00) | 8,11 (3,57~12,29) | 10,25 (4,39~13,50) | 11,98 (4,39~15,45) | 16,20 (6,17~18,51) | 17,60 (6,50~22,00) | |||||||||||||||
| Normální příkon (kW) | 0,82 (0,33~1,53) | 1,26 (0,46~2,08) | 1,60 (0,74~3,17) | 2,07 (0,89~3,55) | 2,45 (0,89~4,06) | 3,38 (1,26~4,83) | 3,62 (1,35~5,88) | |||||||||||||||
| Koeficient výkonu ( COP ) | 4,90 (3,85~5,25) | 4,75 (3,85~5,20) | 5,07 (4,10~5,35) | 4,95 (3,90~5,30) | 4,89 (3,85~5,20) | 4,79 (3,75~5,00) | 4,86 (3,82~5,30) | |||||||||||||||
| Topný výkon · Vzduch DB 7 °C, WB 6 °C / Vstup vody 47 °C, výstup 55 °C | ||||||||||||||||||||||
| Topný výkon (kW) | 4,00 (1,49~4,85) | 6,00 (2,08~7,10) | 8,11 (3,65~10,96) | 10,07 (3,85~11,75) | 11,55 (3,85~13,35) | 15,89 (5,75~17,20) | 17,85 (5,45~18,89) | |||||||||||||||
| Normální příkon (kW) | 1,31 (0,47~1,70) | 1,97 (0,65~2,49) | 2,65 (1,11~3,87) | 3,12 (1,20~4,35) | 3,71 (1,20~5,03) | 5,30 (1,81~5,84) | 5,88 (2,15~6,85) | |||||||||||||||
| Koeficient výkonu ( COP ) | 3,05 (2,85~3,20) | 3,05 (2,85~3,20) | 3,18 (2,83~3,45) | 3,23 (2,75~3,57) | 3,11 (2,65~3,57) | 3,00 (2,83~3,45) | 3,03 (2,64~3,57) | |||||||||||||||
| Výkon chlazení · Vzduch DB 35 °C, WB 24 °C / Vstup vody 12 °C, výstup 7 °C | ||||||||||||||||||||||
| Chladicí výkon (kW) | 3,00 (1,46~3,90) | 5,00 (2,25~6,20) | 7,10 (1,44~8,11) | 8,50 (3,65~9,45) | 10,00 (3,65~11,04) | 13:00 (4,03~13,51) | 15:00 (4,55–17,20) | |||||||||||||||
| Jmenovitý příkon (kW) | 1,02 (0,52~1,38) | 1,77 (0,80~2,20) | 2,51 (0,90~3,20) | 3,01 (1,12~3,51) | 3,68 (1,12~3,97) | 4,60 (1,45~5,03) | 5,52 (1,85~7,31) | |||||||||||||||
| Poměr energetické účinnosti ( EER ) | 2,95 (2,82~3,20) | 2,82 (2,82~3,20) | 2,83 (2,00~3,15) | 2,82 (2,00~3,10) | 2,72 (1,95~3,00) | 2,83 (1,98~3,05) | 2,72 (1,96~2,98) | |||||||||||||||
| Specifikace elektro a chladiva | ||||||||||||||||||||||
| ErP Třída energetické účinnosti · 35 °C / 55 °C | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A++ | A+++ / A++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | |||||||||||
| Jmenovitý příkon (kW) | 2.70 | 3.60 | 4.65 | 5.05 | 5.05 | 5.45 | 5.86 | 6.95 | 6.95 | 7.52 | 10.52 | |||||||||||
| Jmenovitý proudový vstup (A) | 12.00 | 15.00 | 20.40 | 23.00 | 8.48 | 25.00 | 10.50 | 30.50 | 11.70 | 35.00 | 17.30 | |||||||||||
| Typ chladiva / náplň / deklarovaný GWP | R290 / 0,46 kg / 3 | R290 / 0,50 kg / 3 | R290 / 0,90 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,15 kg / 3 | R290 / 1,15 kg / 3 | R290 / 1,40 kg / 3 | R290 / 1,40 kg / 3 | |||||||||||
| Jmenovitý průtok vody (m³/h) | 1.00 | 1.00 | 1.37 | 1.70 | 1.70 | 2.06 | 2.06 | 2.75 | 2.75 | 3.10 | 3.10 | |||||||||||
| Pokles tlaku vody (kPa) | 15 | 20 | 25 | 20 | 20 | 20 | 20 | 55 | 55 | 55 | 55 | |||||||||||
| Vodotěsná úroveň | IPX4 | |||||||||||||||||||||
| Připojení vody (palce) | G1 | |||||||||||||||||||||
| Akustická data | ||||||||||||||||||||||
| Hladina hluku na 1 m [dB(A)] | 45 (39~51) | 45 (39~51) | 45 (39~51) | 44 (39~52) | 46 (39~52) | 48 (39~55) | 49 (39~55) | |||||||||||||||
| Hladina hluku na 3 m [dB(A)] | 38 (32~44) | 38 (32~44) | 38 (32~44) | 37 (32–45) | 39 (32~45) | 41 (32~48) | 47 (32~48) | |||||||||||||||
| Rozměry a doprava | ||||||||||||||||||||||
| Čistá hmotnost (kg) | 85 | 93 | 125 | 145 | 145 | 190 | 220 | |||||||||||||||
| Hrubá hmotnost (kg) | 87 | 95 | 135 | 165 | 165 | 220 | 240 | |||||||||||||||
| Rozměry jednotky (mm) | 1030×430×705 | 1270×460×955 | 1490×500×1005 | 1190×500×1515 | ||||||||||||||||||
| Rozměry balení (mm) | 1060×470×720 | 1300×500×1090 | 1520×540×1140 | 1220×540×1640 | ||||||||||||||||||
Maximální teplota vody a minimální okolní teplota jsou samostatné limity. Zvuk závisí na modelu, provozním bodu a instalaci. Před konečným výběrem si ověřte nejnovější datový list konkrétního modelu.
Sdílejte svou polohu, topné zatížení a preferovanou konfiguraci energie.
Jakou sérii si mám vybrat?
Vyberte Standardní pro konvenční střídavý proud nebo PV Series pro projekt s vyhrazenými FV řetězci a podporou střídavého proudu.
Mohu připojit stávající FV řetězec připojený k síti?
Nepředpokládejte kompatibilitu. Řada PV je navržena pro vyhrazené řetězce; elektrické provedení, rozsah napětí, proud a ochrana musí přesně odpovídat modelu s P-kódem.
Funguje řada PV v noci?
Brožura popisuje AC podporu, když je FV vstup nízký. Potvrďte požadované AC připojení a provozní nastavení pro vybraný model.
Je 7palcový ovladač standardem u každého modelu?
Brožura zobrazuje 7palcové a 4palcové kabelové ovladače. Velikost ovladače, funkce a konektivita závisí na zvoleném modelu a konfiguraci.
Co znamená pouhých 32 dB(A)?
Je to minimální deklarovaná hodnota akustického tlaku v provozním rozsahu ve vzdálenosti 3 m v prospektu. Nejedná se o nominální hladinu hluku každého modelu. Viz akustické údaje specifické pro daný model.
Dokáže vyrobit 75 °C vodu při venkovní teplotě -25 °C?
Tyto dvě hodnoty představují nezávislé provozní limity. Vyžádejte si provozní obálku a výstup podle vašich návrhových podmínek.
Mohu si ponechat stávající radiátory?
Vhodné radiátorové systémy mohou být použity po kontrole tepelných ztrát budovy, výkonu emitoru, teplot vody a hydraulického návrhu.
Kolik FV modulů potřebuji?
Zvýrazněné řady používají moduly 630 W / 50,2 V. Dodržujte přesný model a uspořádání strun. Množství 4 kW vyžaduje potvrzení.
Jsou hodnoty standardního a FV výkonu zaměnitelné?
Ne. Tato stránka označuje standardní výkon brožury odděleně od údajů o elektrickém vstupu FV systému. Vyžádejte si aktuální datový list modelu s kódem P pro úplnou specifikaci PV.
Jaké informace jsou potřebné pro výběr?
Uveďte místo projektu, návrh tepelné ztráty, venkovní návrhovou teplotu, topné zářiče, požadovanou teplotu vody, potřebu TUV, AC napájení a návrh FV návrhu.
Sdílejte svou polohu, topné zatížení a preferovanou konfiguraci energie.