*Maximale uitlaattemperatuur en minimale omgevingstemperatuur zijn afzonderlijke bedrijfslimieten. De uiteindelijke modelkeuze hangt af van de warmtebelasting van het gebouw en het systeemontwerp.
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
Verwarming, koeling en warm water voor huishoudelijk gebruik, met keuze uit conventionele AC- of speciale PV-configuraties met directe aandrijving.
Het R290 monobloc-platform is ontworpen voor nieuwbouw- en renovatieprojecten en werkt met geschikte radiatoren, vloerverwarming, ventilatorconvectoren en opslag van warm water voor huishoudelijk gebruik.
Een DC-invertersysteem past de output aan de veranderende vraag aan. Selecteer het model en de watertemperatuur die bij uw huis en warmteafgevers passen.
Natuurlijk koelmiddel
Opties voor modelgrootte
Ruimteverwarming: compatibele radiatoren, vloerverwarmingscircuits en ventilatorconvectoren.
Ruimtekoeling: compatibele terminals met condensaatbeheer.
Warm water: geschikte cilinder- en systeembediening.
Functies volgen systeemontwerp en operationele prioriteiten.
Uittredewatertemperaturen tot 75 °C breiden de mogelijkheden uit voor geschikte, door radiatoren geleide retrofits en warmwatersystemen. De verwarmingswerking is ontworpen voor buitentemperaturen tot −25 °C.
Max. temperatuur uittredend water
Min. verwarming omgevingstemperatuur
Dit zijn afzonderlijke bedrijfslimieten, geen garantie voor water van 75 °C bij een omgevingstemperatuur van −25 °C. Het vermogen varieert afhankelijk van het model en de bedrijfsomstandigheden.
Akoestische materialen, trillingsisolatie, structurele maatregelen en traploze omvormerregeling werken samen om geluid bij de bron te beheersen.
Vanaf · op 3 m*
Gecoördineerde akoestische en trillingsmaatregelen
*Minimum aangegeven geluidsdrukwaarde binnen het werkingsbereik in de brochure. Geluid varieert per model, bedieningspunt en installatie; dit is niet de nominale beoordeling van elk model.
Absorberen: akoestisch katoen, schuim en omhulsellagen.
Isoleren: rubberen isolatie- en dempingslagen.
Stabiliseren: structurele maatregelen en opgehangen compressorbasis.
Besturing: aerodynamische grille en inverterregeling.
Kies een grootformaat 7-inch of compacte 4-inch bedrade controller volgens de door u geselecteerde configuratie.
Weercompensatie: pas de beoogde watertemperatuur aan de buitenomstandigheden aan.
Planning: plan de werking rond dagelijkse routines.
Verbonden bediening: HEMS, SG Ready, Modbus en externe opties per configuratie.
Controllerfuncties en connectiviteit variëren per model en configuratie.
Speciale PV-reeksen worden aangesloten op de ingebouwde MPPT zonder een afzonderlijke externe PV-omvormer. AC-ondersteuning voedt het systeem wanneer de zonne-input laag is.
Bekijk met de geselecteerde controller de PV-spanning, stroom, vermogen en opwekking naast het netverbruik.
Ontworpen voor speciale PV-strings. Er mag niet worden uitgegaan van compatibiliteit met bestaande netgekoppelde PV-reeksen.
Energiepad: speciale PV-reeksen → Ingebouwd MPPT → DC-invertersysteem, met AC-ondersteuning.
Deel uw locatie, verwarmingsbehoefte en gewenste energieconfiguratie.
Capaciteitsklassen bovenaan; model-ID's, parameternamen en eenheden aan de linkerkant.
De onderstaande prestatie- en fysieke gegevens zijn gepubliceerd voor de Standard Series. Vraag het exacte P-gecodeerde PV-modelgegevensblad aan voor de prestaties, elektrische voeding en afmetingen. Scroll horizontaal om maten te vergelijken.
| Capaciteit | 4kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW | 10 kW | 12 kW | 12 kW | 16 kW | 16 kW | 18 kW | 18 kW | |||||||||||
| Model | GSHVSH-4AE1 | GSHVSH-6AE1 | GSHVSH-8AA1 | GSHVSH-10AA1 | GSPVSH-18AA1 | GSPVTH-18AA1 | GSPVSH-27AA1 | GSHVSH-16AA1 | GSHVTH-16AA1 | GSHVSH-18AA1 | GSHVTH-18AA1 | |||||||||||
| Algemene specificaties | ||||||||||||||||||||||
| AC-voeding (V / Ph / Hz) | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | |||||||||||
| Omgevingstemperatuur in bedrijf——Verwarming (°C) | -25 ~ 45 | |||||||||||||||||||||
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf——Koelen (°C) | 16~45 | |||||||||||||||||||||
| Maximale temperatuur uittredend water (°C) | 75 | |||||||||||||||||||||
| Elektrische specificaties van PV — alleen PV-serie | ||||||||||||||||||||||
| PV-max. Ingangsstroom (A) | 21 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | |||||||||||
| Optimaal PV-ingangsspanningsbereik (V) | 45~400 | 45~450 | 45~450 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | |||||||||||
| Aanbevolen aantal PV-modules. (630 W / 50,2 V) (modules) | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 2 snaren × 5 | 10 | 2 snaren × 6 | 11 | 2 snaren × 6 | 2 snaren × 9 | |||||||||||
| Verwarmingsvermogen · Lucht DB 7°C, WB 6 °C / Waterinlaat 30 °C, uitlaat 35 °C | ||||||||||||||||||||||
| Verwarmingscapaciteit (kW) | 4,00 (1,72 ~ 5,88) | 6.00 (2.40 ~ 8.00) | 8,11 (3,57 ~ 12,29) | 10,25 (4,39 ~ 13,50) | 11,98 (4,39 ~ 15,45) | 16.20 (6.17 ~ 18.51) | 17.60 (6.50~22.00) | |||||||||||||||
| Normaal opgenomen vermogen (kW) | 0,82 (0,33~1,53) | 1,26 (0,46~2,08) | 1,60 (0,74~3,17) | 2,07 (0,89~3,55) | 2,45 (0,89~4,06) | 3,38 (1,26 ~ 4,83) | 3,62 (1,35 ~ 5,88) | |||||||||||||||
| Prestatiecoëfficiënt ( COP ) | 4,90 (3,85~5,25) | 4,75 (3,85~5,20) | 5,07 (4,10 ~ 5,35) | 4,95 (3,90 ~ 5,30) | 4,89 (3,85 ~ 5,20) | 4,79 (3,75 ~ 5,00) | 4,86 (3,82 ~ 5,30) | |||||||||||||||
| Verwarmingsvermogen · Lucht DB 7°C, WB 6 °C / Waterinlaat 47 °C, uitlaat 55 °C | ||||||||||||||||||||||
| Verwarmingscapaciteit (kW) | 4,00 (1,49 ~ 4,85) | 6,00 (2,08 ~ 7,10) | 8,11 (3,65~10,96) | 10,07 (3,85 ~ 11,75) | 11,55 (3,85 ~ 13,35) | 15,89 (5,75 ~ 17,20) | 17,85 (5,45 ~ 18,89) | |||||||||||||||
| Normaal opgenomen vermogen (kW) | 1,31 (0,47~1,70) | 1,97 (0,65~2,49) | 2,65 (1,11 ~ 3,87) | 3,12 (1,20 ~ 4,35) | 3,71 (1,20 ~ 5,03) | 5,30 (1,81 ~ 5,84) | 5,88 (2,15 ~ 6,85) | |||||||||||||||
| Prestatiecoëfficiënt ( COP ) | 3,05 (2,85~3,20) | 3,05 (2,85~3,20) | 3,18 (2,83 ~ 3,45) | 3,23 (2,75 ~ 3,57) | 3,11 (2,65 ~ 3,57) | 3,00 (2,83 ~ 3,45) | 3,03 (2,64 ~ 3,57) | |||||||||||||||
| Koelprestaties · Lucht DB 35°C, WB 24 °C / Waterinlaat 12 °C, uitlaat 7 °C | ||||||||||||||||||||||
| Koelcapaciteit (kW) | 3,00 (1,46 ~ 3,90) | 5,00 (2,25 ~ 6,20) | 7,10 (1,44 ~ 8,11) | 8,50 (3,65 ~ 9,45) | 10.00 (3.65~11.04) | 13.00 (4.03 ~ 13.51) | 15.00 uur (4.55 ~ 17.20 uur) | |||||||||||||||
| Nominaal opgenomen vermogen (kW) | 1,02 (0,52~1,38) | 1,77 (0,80~2,20) | 2,51 (0,90~3,20) | 3,01 (1,12 ~ 3,51) | 3,68 (1,12 ~ 3,97) | 4,60 (1,45 ~ 5,03) | 5,52 (1,85 ~ 7,31) | |||||||||||||||
| Energie-efficiëntieverhouding ( EER ) | 2,95 (2,82 ~ 3,20) | 2,82 (2,82~3,20) | 2,83 (2,00 ~ 3,15) | 2,82 (2,00 ~ 3,10) | 2,72 (1,95 ~ 3,00) | 2,83 (1,98 ~ 3,05) | 2,72 (1,96 ~ 2,98) | |||||||||||||||
| Elektrische en koudemiddelspecificaties | ||||||||||||||||||||||
| ErP-energie-efficiëntieklasse · 35 °C / 55 °C | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | A+++ / A++ | A+++ / A++ | A+++ / A+++ | A+++ / A+++ | |||||||||||
| Nominaal opgenomen vermogen (kW) | 2.70 | 3.60 | 4.65 | 5.05 | 5.05 | 5.45 | 5.86 | 6.95 | 6.95 | 7.52 | 10.52 | |||||||||||
| Nominale stroomingang (A) | 12.00 | 15.00 | 20.40 | 23.00 | 8.48 | 25.00 | 10.50 | 30.50 | 11.70 | 35.00 | 17.30 | |||||||||||
| Type koelmiddel / vulling / aangegeven GWP | R290 / 0,46 kg / 3 | R290 / 0,50 kg / 3 | R290 / 0,90 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,00 kg / 3 | R290 / 1,15 kg / 3 | R290 / 1,15 kg / 3 | R290 / 1,40 kg / 3 | R290 / 1,40 kg / 3 | |||||||||||
| Nominale waterstroom (m³/u) | 1.00 | 1.00 | 1.37 | 1.70 | 1.70 | 2.06 | 2.06 | 2.75 | 2.75 | 3.10 | 3.10 | |||||||||||
| Waterdrukval (kPa) | 15 | 20 | 25 | 20 | 20 | 20 | 20 | 55 | 55 | 55 | 55 | |||||||||||
| Waterbestendig niveau | IPX4 | |||||||||||||||||||||
| Wateraansluiting (inch) | G1 | |||||||||||||||||||||
| Akoestische gegevens | ||||||||||||||||||||||
| Geluidsniveau op 1 m [dB(A)] | 45 (39~51) | 45 (39~51) | 45 (39~51) | 44 (39~52) | 46 (39~52) | 48 (39~55) | 49 (39~55) | |||||||||||||||
| Geluidsniveau op 3 m [dB(A)] | 38 (32~44) | 38 (32~44) | 38 (32~44) | 37 (32-45) | 39 (32~45) | 41 (32~48) | 47 (32~48) | |||||||||||||||
| Afmetingen en verzending | ||||||||||||||||||||||
| Netto gewicht (kg) | 85 | 93 | 125 | 145 | 145 | 190 | 220 | |||||||||||||||
| Brutogewicht (kg) | 87 | 95 | 135 | 165 | 165 | 220 | 240 | |||||||||||||||
| Afmetingen eenheid (mm) | 1030×430×705 | 1270×460×955 | 1490×500×1005 | 1190×500×1515 | ||||||||||||||||||
| Afmetingen verpakking (mm) | 1060×470×720 | 1300×500×1090 | 1520×540×1140 | 1220×540×1640 | ||||||||||||||||||
Maximale watertemperatuur en minimale omgevingstemperatuur zijn afzonderlijke limieten. Geluid is afhankelijk van model, werkingspunt en installatie. Bevestig het nieuwste modelspecifieke gegevensblad voordat u definitief kiest.
Deel uw locatie, verwarmingsbehoefte en gewenste energieconfiguratie.
Welke serie moet ik kiezen?
Kies Standaard voor conventionele AC-stroom, of PV-serie voor een project met speciale PV-strings en AC-ondersteuning.
Kan ik een bestaande netgekoppelde PV-reeks aansluiten?
Ga niet uit van compatibiliteit. De PV-serie is ontworpen voor speciale strings; het elektrische ontwerp, spanningsbereik, stroom en bescherming moeten exact overeenkomen met het P-gecodeerde model.
Werkt de PV-serie 's nachts?
De brochure beschrijft AC-ondersteuning wanneer de PV-input laag is. Bevestig de vereiste AC-aansluiting en bedrijfsinstellingen voor het geselecteerde model.
Is een 7-inch controller standaard op elk model?
De brochure toont 7-inch en 4-inch bedrade controllers. Grootte, functies en connectiviteit van de controller zijn afhankelijk van het geselecteerde model en de configuratie.
Wat betekent zo laag als 32 dB(A)?
Het is de minimaal aangegeven geluidsdrukwaarde binnen het werkingsbereik op een afstand van 3 m in de brochure. Het is niet het nominale geluidsniveau van elk model. Zie de modelspecifieke akoestische gegevens.
Kan het 75 °C water produceren bij een buitentemperatuur van −25 °C?
De twee cijfers zijn onafhankelijke bedrijfslimieten. Vraag het werkingsbereik en de uitvoer op volgens uw ontwerpconditie.
Kan ik bestaande radiatoren behouden?
Geschikte radiatorsystemen kunnen worden gebruikt na controle van het warmteverlies van het gebouw, het vermogen van de emitter, de watertemperatuur en het hydraulisch ontwerp.
Hoeveel PV-modules heb ik nodig?
De gemarkeerde rijen gebruiken modules van 630 W / 50,2 V. Volg het exacte model en de snarenopstelling. De hoeveelheid van 4 kW vereist bevestiging.
Zijn standaard- en PV-prestatiecijfers uitwisselbaar?
Nee. Op deze pagina worden de standaardprestaties van de brochure afzonderlijk van de PV-elektrische ingangsgegevens vermeld. Vraag het actuele P-gecodeerde modeldatablad aan voor een volledige PV-specificatie.
Welke informatie is nodig voor selectie?
Geef de projectlocatie, het ontwerpwarmteverlies, de ontwerpbuitentemperatuur, de verwarmingselementen, de vereiste watertemperatuur, de vraag naar warm water, de AC-toevoer en het voorgestelde PV-ontwerp op.
Deel uw locatie, verwarmingsbehoefte en gewenste energieconfiguratie.