*Pri vzduchu DB/WB 20/15°C; voda 15->55 °C. Potvrďte konečné elektrické limity FV a konfiguráciu systému.
| Dostupnosť: | |
|---|---|
Skombinujte FV vstup, invertorové vykurovanie a samostatný zásobník v jednom teplovodnom systéme.
Špecifikácia produktu popisuje fotovoltaické priame napájanie s doplnením sieťového napájania. MPPT podporuje využitie dostupného FV výkonu na ohrev teplej vody pre domácnosť.
Optimálny rozsah vstupného napätia FV: 100–190 V DC.
Maximálny vstupný prúd PV: 18 A.
Odporúčané moduly: 3 × 630 W / 50,2 V; konečný návrh strún vyžaduje schválenie.
Samostatné vonkajšie tepelné čerpadlo a zásobník tvoria delený systém chladiva. Vyberte dve miesta okolo vetrania, skladovania a schválenej trasy pripojenia.
Vonkajšia jednotka: 790 × 312 × 565 mm.
Samostatná nádrž: 200/300/500L.
Toto je delený systém chladiaceho okruhu, nie monoblok vodného cyklu.
Uvedené menovité výkony sú 4,5 kW pre konfiguráciu 200 l a 5,0 kW pre konfiguráciu 300 a 500 l. Porovnajte výkon regenerácie pri uvedených podmienkach vzduchu a vody.
Hodnotenie COP : 4,25 / 4,20 / 4,20.
Menovitá výťažnosť: 100/110/110 l/h.
Hodnotenie: vzduch DB/WB 20/15°C; voda 15->55 °C.
Najnovšia špecifikácia uvádza úplný DC invertorový kompresor a motor ventilátora. Menovitý elektrický príkon je 1,06 kW pre konfiguráciu 200 l a 1,19 kW pre konfiguráciu 300 a 500 l.
Deklarovaný prevádzkový rozsah okolia: -7 až 46°C.
chladivo R134a; Krytie IPX4.
Skutočná spotreba závisí od dopytu, podmienok a dostupnej FV energie.
Dodávaná špecifikácia uvádza smaltované nádrže v troch objemoch. Varianty s objemom 300 a 500 l zdieľajú rovnaký uvedený vykurovací výkon, takže väčšia nádrž zvyšuje skladovaciu kapacitu a nie menovitú kapacitu regenerácie.
200 L: Ø500 × 1716 mm.
300 L: Ø600 × 1700 mm.
500 L: Ø700 × 1750 mm.
Zdieľajte denný dopyt, dostupný priestor na streche, špecifikácie modulu a umiestnenie.
Na základe najnovšieho dodaného pracovného zošita 2025-08-29. Vstupné údaje PV sú zvýraznené zelenou farbou.
| Objem | 200L | 300L | 500L | |||
| Model | GHWVSHST-200CA1 | GHWVSHST-300CA1 | GHWVSHST-500CA1 | |||
| Všeobecné špecifikácie | ||||||
| Napájanie striedavým prúdom (V / Ph / Hz) | 208~240/1/50~60 | |||||
| Prevádzková teplota okolia (°C) | -7~46 | |||||
| Maximálna teplota výstupnej vody (°C) | 75 | |||||
| Elektrické špecifikácie PV — Len séria PV | ||||||
| PV Max. Vstupný prúd (A) | 18 | |||||
| Optimálny rozsah vstupného napätia PV (V) | 100 až 190 | |||||
| Odporúčané množstvo FV modulu (630 W / 50,2 V) (moduly) | 3 | |||||
| Výkon kúrenia · Vzduch DB 20 °C, WB 15 °C / Vstup vody 15 °C, výstup 55 °C | ||||||
| Vykurovací výkon (W) | 4500 | 5000 | 5000 | |||
| Menovitý príkon (W) | 1060 | 1190 | 1190 | |||
| Vstup menovitého prúdu (A) | 5.20 | 5.60 | 5.60 | |||
| Koeficient výkonnosti ( COP ) | 4.25 | 4.20 | 4.20 | |||
| Maximálny príkon (W) | 1500 | 1600 | 1600 | |||
| Maximálny prúdový vstup (A) | 8.50 | 9.30 | 9.30 | |||
| Štartovací prúd (A) | 4.00 | 4.00 | 4.00 | |||
| Výdatnosť horúcej vody (l/h) | 100 | 110 | 110 | |||
| Elektrické a chladiace špecifikácie | ||||||
| Max. Povolený tlak na strane chladiva (MPa) | 3.20 | |||||
| Trieda elektrickej ochrany | trieda I | |||||
| Vodotesná úroveň | IPX4 | |||||
| Pripojenie vody | G3/4 | |||||
| Akustické údaje | ||||||
| Hladina hluku [dB(A)] | ≤52 | |||||
| Rozmery a doprava | ||||||
| Čistá hmotnosť —— Vonkajšia jednotka (kg) | 33 | |||||
| Hrubá hmotnosť —— Vonkajšia jednotka (kg) | 49 | |||||
| Rozmery jednotky —— Vonkajšia jednotka (mm) | 790 × 312 × 565 | |||||
| Rozmery balenia —— Vonkajšia jednotka (mm) | 925 × 390 × 598 | |||||
| Čistá hmotnosť —— Vnútorná jednotka (kg) | 70 | 90 | 130 | |||
| Hrubá hmotnosť —— Vnútorná jednotka (kg) | 79 | 110 | 148 | |||
| Rozmery jednotky —— Vnútorná jednotka (mm) | Ø500×1716 | Ø600×1700 | Ø700×1750 | |||
| Rozmery balenia —— Vnútorná jednotka (mm) | 610×610×1760 | 700 × 700 × 1760 | 800×800×1800 | |||
Menovitá regenerácia nie je okamžitý prietok. COP je bodové hodnotenie, nie sezónna úspora alebo zaručený zlomok solárnej energie. Uvedené maximum 75°C je oddelené od hodnotenia 15→55°C; potvrďte režim vykurovania a plnú prevádzkovú obálku pre použitie pri vyšších teplotách.
Nepoužívajte starší rozsah ako aktuálny absolútny vstupný limit. Vzdialenosť merania hluku a definícia akustického výkonu/tlaku nie sú uvedené. Hodnota 3,2 MPa nie je menovitý tlak vody v nádrži.
Zoznam zdrojových vlastností špecifikuje mikrokanálovú vykurovaciu špirálu a smaltovanú nádrž. Všeobecná príručka používa iné znenie výmenníka tepla; potvrdiť odovzdanú stavbu. Inštaláciu riadi konečný typový štítok a schválené technické dokumenty.
Zdieľajte denný dopyt, dostupný priestor na streche, špecifikácie modulu a umiestnenie.
Zaručuje FV priamy pohon nulové účty za elektrinu?
Nie. Solárny príspevok závisí od ožiarenia, usporiadania modulov, potreby vody a prevádzkových podmienok. Zdroj popisuje suplementáciu siete; tu nie je zaručená žiadna pevná ročná úspora.
Aký rozsah napätia FV mám použiť?
Najnovší zošit uvádza optimálny vstupný rozsah 100–190 V DC. Neuvádza absolútne maximálne jednosmerné napätie. Pred návrhom strún si vyžiadajte schválené absolútne limity.
Koľko solárnych modulov sa odporúča?
List odporúča tri moduly 630 W / 50,2 V. Potvrďte význam korekcií napätia modulu, Voc, Vmp, prúdu a teploty pomocou schváleného elektrického návrhu.
Je to systém s deleným cyklom chladiva?
áno. Aktuálny list identifikuje jednotku s deleným cyklom chladiva so samostatnou nádržou. Nezaobchádzajte s ním ako s monoblokom vodného cyklu.
Dokáže samotné tepelné čerpadlo dodať 75 °C pri -7 °C?
Zdroj uvádza maximálnu teplotu vody a okolitý rozsah oddelene, bez kompletnej prevádzkovej mapy alebo potvrdeného režimu vykurovania pre daný kombinovaný stav. Získajte potvrdenie špecifické pre daný model.
Sú zahrnuté Wi-Fi a OTA?
Wi-Fi, ovládanie aplikácií a OTA sú uvedené v zozname funkcií zošita, ale dodaná všeobecná príručka nedokumentuje aktuálne nastavenie aplikácie ani pracovný postup OTA. Potvrďte modul a firmvér, ktoré sú súčasťou objednávky.
Prečo majú verzie 300 a 500 L rovnaké oživenie?
Obidve uvádzajú výkon 5,0 kW a menovité využitie 110 l/h. Väčšia nádrž zväčšuje skladovací objem, pričom uvedená regenerácia zostáva rovnaká.
Čo by mal inštalatér potvrdiť?
Párovanie finálneho modelu a nádrže, požiadavky na chladiace potrubie, absolútne elektrické limity PV, napájanie striedavým prúdom, ochrana, tlak vody v nádrži, montážne zaťaženie a servisný prístup.
Zdieľajte denný dopyt, dostupný priestor na streche, špecifikácie modulu a umiestnenie.