*Afzonderlijke bedrijfslimieten; de output is afhankelijk van het geselecteerde model en de omstandigheden.
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
Een R32 monoblokplatform voor ruimteverwarming, ruimtekoeling en bereiding van warm water voor huishoudelijk gebruik. Stem de unit af op de warmtebelasting van uw gebouw, de watertemperatuur en de gekozen aansluitingen.
Vloerverwarming, geschikte radiatoren en ventilatorconvectoren.
Koeling met compatibele terminals en condensaatbeheer.
Warm water met een geschikte cilinder en bediening.
EVI-compressortechnologie en inverterregeling ondersteunen verwarming over een breed buitentemperatuurbereik. De gedetailleerde R32-bladen en de servicehandleiding vermelden de verwarmingswerking tot −38 °C.
Maximale aanvoerwatertemperatuur: 60 °C.
Opgegeven verwarmingsomgevingsbereik: −38 tot 43 °C.*
Intelligent ontdooien ondersteunt de werking in de winter.
Een DC-invertercompressor, DC-inverterventilator en ingebouwde inverter-circulatiepomp helpen het systeem te reageren op veranderende verwarmings- en koelingsbehoeften.
Aangegeven energieklasse: A+++ bij 35 °C / A++ bij 55 °C.
Inverterregeling en selecteerbare stille werking.
Kies de installatielocatie en bedieningsinstellingen om het geluid te beheren.
Gebruik het kleurentouchscreen voor temperatuur-, modus- en timerinstellingen. Verbonden functies zorgen voor app-toegang en servicezichtbaarheid voor de geselecteerde configuratie.
Dubbele temperatuurzoneregeling en SG Ready.
Wi-Fi-app-bediening; optioneel 4G door configuratie.
Tot 16 units in een goed ontworpen cascadesysteem.
De PV Direct-Driven-serie voegt een speciale fotovoltaïsche input toe naast de gespecificeerde AC-voeding. Selecteer het PV-model en de invoerlimieten ervan bij het ontwerpen van de zonnereeksen.
Modelspecifieke PV-stroom, optimale spanning en modulerichtlijnen hieronder.
PV-ingang is een elektrische functie; SG Ready is een besturingsinterface.
*60 °C maximale watertemperatuur en −38 °C minimale omgevingstemperatuur zijn afzonderlijke bedrijfslimieten. Ze betekenen niet dat er water van 60 °C beschikbaar is bij −38 °C. Het vermogen is afhankelijk van het model, de watertemperatuur en de bedrijfsomstandigheden. Interface-afbeeldingen zijn een AI-ondersteunde illustratie gebaseerd op de meegeleverde controllerhandleiding; De eindcontroles variëren per configuratie.
Deel uw locatie, verwarmingsbehoefte en gewenste energieconfiguratie.
Capaciteitsklassen bovenaan; parameternamen en eenheden aan de linkerkant. Standaard- en PV-model-ID's worden afzonderlijk vermeld. Groene rijen zijn alleen van toepassing op PV-series.
| Capaciteit | 6 kW | 8 kW | 10 kW | 10 kW | 12 kW | 12 kW | 14kW | 14kW | 16 kW | 16 kW | 18 kW | 18 kW | 24 kW | 34 kW | ||||||||||||||
| Model | GSHVSH-6BA1 | GSHVSH-8BA1 | GSHVSH-10BA1 | GSHVTH-10BA1 | GSHVSH-12BA1 | GSHVTH-12BA1 | GSHVSH-14BA1 | GSHVTH-14BA1 | GSHVSH-16BA1 | GSHVTH-16BA1 | GSHVSH-18BA1 | GSHVTH-18BA1 | GSHVTH-24BA1 | GSHVTH-34BA1 | ||||||||||||||
| Algemene specificaties | ||||||||||||||||||||||||||||
| AC-voeding (V / Ph / Hz) | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 220~240/1/50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | 380 ~ 415 / 3N / 50 | ||||||||||||||
| Omgevingstemperatuur in bedrijf——Verwarming (°C) | −38 ~ 43 | |||||||||||||||||||||||||||
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf——Koelen (°C) | 16~48 | |||||||||||||||||||||||||||
| Maximale temperatuur uittredend water (°C) | 60 | |||||||||||||||||||||||||||
| Elektrische specificaties van PV — alleen PV-serie | ||||||||||||||||||||||||||||
| PV-max. Ingangsstroom (A) | 21 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | 42 | ||||||||||||||
| Optimaal PV-ingangsspanningsbereik (V) | 45~400 | 45~450 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 45~450 | 130~750 | 130~750 | 130~750 | ||||||||||||||
| Aanbevolen aantal PV-modules. (630 W / 50,2 V) (modules) | 5 | 6 | 7 | 7 | 8 | 8 | 2 snaren × 5 | 10 | 2 snaren × 6 | 12 | 2 snaren × 6 | 12 | 2 snaren × 9 | 2 snaren × 10 | ||||||||||||||
| Verwarmingsvermogen · Lucht DB 7°C, WB 6 °C / Waterinlaat 30 °C, uitlaat 35 °C | ||||||||||||||||||||||||||||
| Verwarmingscapaciteit (kW) | 6,05 (2,80 ~ 8,80) | 8,20 (5,10 ~ 10,85) | 10.05 (5.10 ~ 12.90) | 12.00 (5.90 ~ 15.12) | 14.05 (6.10 ~ 16.99) | 15,80 (6,37 ~ 19,11) | 18.21 (6.90~21.00) | 24.05 (7.90 ~ 26.20) | 34,15 (9,17 ~ 36,80) | |||||||||||||||||||
| Normaal opgenomen vermogen (kW) | 1,29 (0,59~1,95) | 1,74 (0,86~2,42) | 2,16 (0,86~2,88) | 2,45 (1,15 ~ 3,61) | 2,99 (1,15 ~ 4,15) | 3,43 (1,31 ~ 4,93) | 3,65 (1,36 ~ 5,28) | 5,29 (1,78 ~ 6,45) | 7,59 (2,51 ~ 9,09) | |||||||||||||||||||
| Prestatiecoëfficiënt ( COP ) | 4,70 (4,25 ~ 5,05) | 4,70 (4,23 ~ 5,08) | 4,65 (4,23 ~ 5,05) | 4,90 (4,15~5,06) | 4,70 (4,15 ~ 5,05) | 4,64 (4,10 ~ 5,02) | 4,99 (4,05 ~ 5,05) | 4,55 (4,03 ~ 5,02) | 4,50 (4,05 ~ 5,03) | |||||||||||||||||||
| Verwarmingsvermogen · Lucht DB 7 °C, WB 6 °C / Waterinlaat 47 °C, uitlaat 55 °C | ||||||||||||||||||||||||||||
| Verwarmingscapaciteit (kW) | 5,88 (2,30 ~ 7,62) | 8,05 (3,85 ~ 9,41) | 9,50 (3,85 ~ 11,20) | 12.00 uur (4.90~13.15) | 13,98 (4,90 ~ 15,10) | 15,70 (4,90 ~ 17,60) | 18.10 (6.30 ~ 19.90) | 22,99 (6,90 ~ 26,10) | 33,50 (9,73 ~ 36,80) | |||||||||||||||||||
| Normaal opgenomen vermogen (kW) | 1,78 (0,75~2,61) | 2,44 (1,13 ~ 3,15) | 2,92 (1,13 ~ 3,75) | 3,96 (1,65 ~ 4,56) | 4,30 (1,65 ~ 5,25) | 4,83 (1,65 ~ 5,33) | 5,82 (1,65 ~ 6,82) | 8,04 (1,95 ~ 8,55) | 11,55 (2,75 ~ 12,06) | |||||||||||||||||||
| Prestatiecoëfficiënt ( COP ) | 3,30 (2,90 ~ 3,33) | 3,30 (2,99~3,46) | 3,25 (2,99~3,46) | 3,03 (2,87 ~ 3,38) | 3,25 (2,87 ~ 3,38) | 3,25 (2,87 ~ 3,38) | 3,11 (2,91 ~ 3,34) | 2,86 (3,05 ~ 3,42) | 2,90 (3,05 ~ 3,42) | |||||||||||||||||||
| Koelprestaties · Lucht DB 35 °C, WB 24 °C / Waterinlaat 12 °C, uitlaat 7 °C | ||||||||||||||||||||||||||||
| Koelcapaciteit (kW) | 5,00 (1,80 ~ 7,10) | 7,00 (2,60 ~ 8,50) | 8,50 (2,60 ~ 10,30) | 10.00 (4.50 ~ 11.85) | 11.50 (4.50 ~ 13.50) | 13.00 uur (5.05~15.00 uur) | 15.00 (5.50~17.50) | 19.50 (5.20 ~ 21.30) | 28,50 (7,33 ~ 30,03) | |||||||||||||||||||
| Normaal opgenomen vermogen (kW) | 2,00 (0,61~2,43) | 2,69 (0,91~2,93) | 3,40 (0,91~3,65) | 4,00 (1,45 ~ 4,30) | 4,42 (1,45 ~ 4,85) | 5,20 (1,65 ~ 5,33) | 6,00 (1,65 ~ 6,25) | 7,80 (1,95~8,20) | 11.40 (2.75~11.56) | |||||||||||||||||||
| Energie-efficiëntieverhouding ( EER ) | 2,50 (2,45 ~ 3,05) | 2,60 (2,45~3,05) | 2,50 (2,35 ~ 3,00) | 2,50 (2,40 ~ 2,96) | 2,60 (2,42 ~ 2,89) | 2,50 (2,42 ~ 2,85) | 2,50 (2,38 ~ 2,96) | 2,50 (2,34 ~ 2,95) | 2,50 (2,35 ~ 2,92) | |||||||||||||||||||
| Elektrische en koudemiddelspecificaties | ||||||||||||||||||||||||||||
| ErP-energie-efficiëntieklasse · 35 °C / 55 °C | A+++ / A++ | |||||||||||||||||||||||||||
| Nominaal opgenomen vermogen (kW) | 2.78 | 3.49 | 3.79 | 3.89 | 5.05 | 5.05 | 6.11 | 6.11 | 7.12 | 7.12 | 7.80 | 7.56 | 11.50 | 13.10 | ||||||||||||||
| Nominale stroomingang (A) | 12.00 | 15.00 | 17.00 | 6.50 | 22.20 | 8.50 | 27.50 | 10.50 | 33.00 | 12.50 | 35.00 | 13.00 | 18.50 | 22.00 | ||||||||||||||
| Type koelmiddel / vulling / aangegeven GWP | R32 / 1,25 kg / 675 | R32 / 1,80 kg / 675 | R32 / 1,80 kg / 675 | R32 / 1,80 kg / 675 | R32 / 2,20 kg / 675 | R32 / 2,20 kg / 675 | R32 / 2,40 kg / 675 | R32 / 2,40 kg / 675 | R32 / 2,40 kg / 675 | R32 / 2,40 kg / 675 | R32 / 3,50 kg / 675 | R32 / 3,50 kg / 675 | R32 / 3,90 kg / 675 | R32 / 5,20 kg / 675 | ||||||||||||||
| Nominale waterstroom (m³/u) | 1.10 | 1.38 | 1.72 | 1.72 | 2.06 | 2.06 | 2.41 | 2.41 | 2.75 | 2.75 | 3.10 | 3.10 | 4.12 | 5.85 | ||||||||||||||
| Waterdrukval (kPa) | 29 | 32 | 35 | |||||||||||||||||||||||||
| Waterbestendig niveau | IPX4 | |||||||||||||||||||||||||||
| Wateraansluiting | G1 | G5/4 | R3/2 | |||||||||||||||||||||||||
| Akoestische gegevens | ||||||||||||||||||||||||||||
| Geluidsniveau op 1 m [dB(A)] | 49 | 43 (39~52) | 45 (39~52) | 45 (39~52) | 45 (39~53) | 46 (39~53) | 48 (39~54) | 48 (39~54) | 52 (40~58) | 52 (42~62) | ||||||||||||||||||
| Afmetingen en verzending | ||||||||||||||||||||||||||||
| Netto gewicht (kg) | 113 | 120 | 120 | 121 | 128 | 131 | 132 | 175 | 181 | 212 | ||||||||||||||||||
| Brutogewicht (kg) | 125 | 132 | 132 | 133 | 140 | 143 | 144 | 189 | 195 | 228 | ||||||||||||||||||
| Afmetingen eenheid (mm) | 1170×462×855 | 1130×452×1443 | ||||||||||||||||||||||||||
| Afmetingen verpakking (mm) | 1230×540×1010 | 1190×540×1600 | ||||||||||||||||||||||||||
Prestatiewaarden zijn nominale nominale waarden onder de aangegeven omstandigheden, niet het capaciteitsklasselabel. De werkelijke output en efficiëntie variëren afhankelijk van de omstandigheden.
'Optimaal spanningsbereik' is geen absolute maximale gelijkspanning. Moduleaantallen zijn referentieconfiguraties, geen maximaal PV-vermogen; bevestig de toegestane Voc-reeks bij koud weer, het huidige en maximale PV-ingangsvermogen vóór het ontwerp. Standaardmodellen beschikken niet over deze speciale PV-ingangsspecificaties.
Omgevingslimieten voor verwarming volgen de gedetailleerde tabellen en de servicehandleiding. Oudere werkbladen bevatten verschillende limieten. De kastafmetingen van 34 kW verschillen per bronversie en zijn met opzet ter bevestiging gelaten.
Deel uw locatie, verwarmingsbehoefte en gewenste energieconfiguratie.
Vallen de Standaard- en PV-series onder één tabel?
Ja. De twee gedetailleerde bladen geven een overzicht van de overeenkomende nominale verwarmings-/koelingsprestaties voor overeenkomstige capaciteits- en fasevarianten. Beide model-ID's verschijnen hierboven; de drie PV-rijen zijn alleen van toepassing op P-gecodeerde PV-modellen.
Wat is de maximale watertemperatuur?
De R32-gegevens vermelden een maximale aanvoerwatertemperatuur van 60 °C. Het is een limiet, geen belofte van 60 °C water onder alle omgevingsomstandigheden.
Kan het werken bij −38 °C?
De gedetailleerde bladen en de servicehandleiding vermelden de verwarmingswerking tot −38 °C. Het vermogen bij uw ontwerpbuitentemperatuur moet worden gecontroleerd aan de hand van de prestatiecurven en de warmtebelasting van het gebouw.
Is A+++ beschikbaar bij beide watertemperaturen?
Het gedetailleerde blad vermeldt A+++ bij 35 °C en A++ bij 55 °C. Energieklasse is niet hetzelfde als een punt COP of een gegarandeerde energiebesparing.
Levert het sanitair warm water?
Ja, met geschikte indirecte warmwaterboiler, kleppen, sensoren en systeembesturingen. De buitenunit alleen is geen wateropslagtank.
Is SG Ready hetzelfde als directe PV-aandrijving?
Nee. SG Ready is een besturingsinterface. Speciale elektrische PV-ingang is een kenmerk van de PV Direct-Driven-configuratie.
Kan ik bestaande PV-reeksen op het dak aansluiten?
Ga niet uit van compatibiliteit. PV-spanning/-stroom en nullastspanning bij koud weer moeten overeenkomen met de geselecteerde eenheid; gebruik een projectspecifiek array-ontwerp.
Welke bedrade controller is beschikbaar?
De meegeleverde featurelijst specificeert een compact 4-inch kleurentouchscreen. Bevestig de exacte controller en functies met de bestelde configuratie; de 7-inch optie van de R290-sjabloon wordt hier niet overgedragen.
Kunnen meerdere eenheden worden gecombineerd?
De R32-servicehandleiding documenteert de cascaderegeling voor maximaal 16 units. Bevestig de controller, bedrading, hydraulisch ontwerp en projectvereisten.
Welk vloeroppervlak kan elk model verwarmen?
Selecteer op basis van het berekende warmteverlies van het gebouw en de ontwerpwatertemperatuur, niet alleen op basis van het vloeroppervlak. Locatie, isolatie, emitters en tapwatervraag zijn van invloed op de keuze.
Deel uw locatie, verwarmingsbehoefte en gewenste energieconfiguratie.